Διεύθυνση

Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 13 Απρίλιος 2014

O Διευθυντής του σχολείου μας είναι ο κος Σταματόπουλος Χαράλαμπος (ΠΕ11 - Γυμναστής).

Αναπληρώτρια διευθύντρια του σχολείου μας είναι η κα Μηλιάδου Αλεξάνδρα (ΠΕ02 - Φιλόλογος).

Πρώην Διευθυντές

Σταμπολίδης Παύλος (01/09/1975 - 23/09/1975)

Μπαμπαλής Στέλιος (23/09/1975 - 29/09/1975)

Σεμερτζάκη Μαρία (29/09/1975 - 22/09/1976)

Χριστοδούλου Αδαμάντιος (22/09/1976 - 31/08/1977)

Λαζαρίδης Παναγιώτης (01/09/1977 - 11/09/1978)

Κοντογιαννόπουλος Κωνσταντίνος (11/09/1978 - 31/08/1979)

Λαζαρίδης Παναγιώτης (01/09/1979 - 31/08/1980)

Τσεκερίδου Ροδαμνή (01/09/1980 - 31/08/1981)

Κοτσοβός Βασίλειος (01/09/1981 - 07/09/1981)

Παπάζη Μαρία (07/09/1981 - 13/08/1982)

Κοτσοβός Βασίλειος (13/08/1982 - 21/06/1983)

Πολυζωΐδου Αναστασία (21/06/1983 - 01/07/1983)

Νικάκη Παρασκευή (01/07/1983 - 15/09/1983)

Πανταζής Νικόλαος (15/09/1983 - 22/06/1984)

Νικάκη Παρασκευή (22/06/1984 - 19/06/1985)

Γεωργίου Δημήτριος (19/06/1985 - 31/08/1986)

Πανταζής Νικόλαος (01/09/1986 - 31/08/2011)

Τσιτσιμάκας Αθανάσιος (01/09/2011 - 23/11/2011)

Πανταζής Νικόλαος (23/11/2011 - 31/08/2012)

Λημνιός Νικόλαος (01/09/2012 - 03/07/2015)

Οικονομίδου Μαρία (03/07/2015 - 31/07/2017)

Εμφανίσεις: 602