ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 27 Σεπτέμβριος 2022
Attachments:
Download this file (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ.pdf)ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ[ ]133 kB

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ, ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ & ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΕ ΓΕ.Λ. – ΕΠΑ.Λ. – Π.ΕΠΑ.Λ.

Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 24 Ιούνιος 2022
Γράφτηκε από τον/την Super User

Από τις 24 Ιουνίου 2022 και ώρα 10:00 έως και τις 7 Ιουλίου 2022 και ώρα 23:59, όσοι/ες επιθυμούν να εγγραφούν, να ανανεώσουν την εγγραφή τους ή να μετεγγραφούν σε οποιαδήποτε τάξη Δημόσιων Ημερήσιων και Εσπερινών ΓΕ.Λ. -ΕΠΑ.Λ. και ημερήσιων Π.ΕΠΑ.Λ., θα μπορούν να υποβάλουν «Ηλεκτρονική Αίτηση» για το σχολικό έτος 2022-2023.

Οι αιτήσεις υποβάλλονται μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ 2ο ΦΥΛΛΟ

Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 06 Ιούνιος 2022
Γράφτηκε από τον/την Super User

"Για δεύτερη χρονιά οι μαθητές και οι μαθήτριες του Γυμνασίου με Λ.Τ. Μεταξάδων συνέταξαν σχολική εφημερίδα υπό την υποστήριξη και την οργάνωση του καθηγητή κ. Παπαθανασίου Χαράλαμπου. Με χαρά δημοσιοποιούμε το 2ο φύλλο της Εφημερίδας, για να διαβαστεί και να κοινοποιηθεί περαιτέρω. Ευελπιστούμε ότι και στα επόμενα χρόνια θα ακολουθήσουν ανάλογες δράσεις..."