Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Κατηγορία: Uncategorised
Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 16 Φεβρουάριος 2016
Γράφτηκε από τον/την Super User

Ωρολόγιο Πρόγραμμα

 

Κατηγορία: Uncategorised
Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 06 Ιούλιος 2014
Γράφτηκε από τον/την Super User

 

 

123

 




 

Διεύθυνση

Κατηγορία: Uncategorised
Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 13 Απρίλιος 2014
Γράφτηκε από τον/την Super User

O Διευθυντής του σχολείου μας είναι ο κος Σταματόπουλος Χαράλαμπος (ΠΕ11 - Γυμναστής).

Αναπληρώτρια διευθύντρια του σχολείου μας είναι η κα Μηλιάδου Αλεξάνδρα (ΠΕ02 - Φιλόλογος).

Πρώην Διευθυντές

Σταμπολίδης Παύλος (01/09/1975 - 23/09/1975)

Μπαμπαλής Στέλιος (23/09/1975 - 29/09/1975)

Σεμερτζάκη Μαρία (29/09/1975 - 22/09/1976)

Χριστοδούλου Αδαμάντιος (22/09/1976 - 31/08/1977)

Λαζαρίδης Παναγιώτης (01/09/1977 - 11/09/1978)

Κοντογιαννόπουλος Κωνσταντίνος (11/09/1978 - 31/08/1979)

Λαζαρίδης Παναγιώτης (01/09/1979 - 31/08/1980)

Τσεκερίδου Ροδαμνή (01/09/1980 - 31/08/1981)

Κοτσοβός Βασίλειος (01/09/1981 - 07/09/1981)

Παπάζη Μαρία (07/09/1981 - 13/08/1982)

Κοτσοβός Βασίλειος (13/08/1982 - 21/06/1983)

Πολυζωΐδου Αναστασία (21/06/1983 - 01/07/1983)

Νικάκη Παρασκευή (01/07/1983 - 15/09/1983)

Πανταζής Νικόλαος (15/09/1983 - 22/06/1984)

Νικάκη Παρασκευή (22/06/1984 - 19/06/1985)

Γεωργίου Δημήτριος (19/06/1985 - 31/08/1986)

Πανταζής Νικόλαος (01/09/1986 - 31/08/2011)

Τσιτσιμάκας Αθανάσιος (01/09/2011 - 23/11/2011)

Πανταζής Νικόλαος (23/11/2011 - 31/08/2012)

Λημνιός Νικόλαος (01/09/2012 - 03/07/2015)

Οικονομίδου Μαρία (03/07/2015 - 31/07/2017)

Σύλλογος Καθηγητών

Κατηγορία: Uncategorised
Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 13 Απρίλιος 2014
Γράφτηκε από τον/την Super User

 

Σχολικό έτος 2017-2018 

 

  1. Σταματόπουλος Χαράλαμπος ΠΕ11 - Γυμναστής
  2. Τσακίρη Βασιλική ΠΕ01 - Θεολόγος
  3. Μηλιάδου Αλεξάνδρα ΠΕ02 - Φιλόλογος
  4. Παπαθανασίου Χαράλαμπος ΠΕ02 - Φιλόλογος
  5. Καλαΐδου Ελένη ΠΕ02 - Φιλόλογος
  6. Ευθυμίου Ελευθέριος ΠΕ03 - Μαθηματικός
  7. Σανάτσιου Ζωή ΠΕ03 - Μαθηματικός
  8. Κεραμάρης Γεώργιος ΠΕ04.01 - Φυσικός
  9. Νικολαΐδου Ανατολή ΠΕ04.02 - Χημικός
  10. Φωτιάδου Αικατερίνη ΠΕ06 - Αγγλικής Φιλολογίας
  11. Μούτλια Αθανασία ΠΕ07 - Γερμανικής Φιλολογίας
  12. Νικόπουλος Ευάγγελος ΠΕ09 - Οικονομολόγος
  13. Μητρουλάκης Χρήστος ΠΕ11 - Φυσικής Αγωγής
  14. Καζεπίδης Σταύρος ΠΕ17.02 - Μηχανολόγος
  15. Μπουτζίκας Ιωάννης ΠΕ19 - Πληροφορικός